אודותיי

ב- 20 השנים האחרונות עסקתי בהקמה, ניהול ושיפור של תשתיות ארגוניות, מערכים לוגיסטיים, תהליכים ומערכות מידע בחברות יצרניות גלובליות במגזר הציבורי והפרטי, בחברות ייעוץ ובארגונים ביטחוניים.

את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון (B.Sc). עם סיום הלימודים ולאחר תקופת "התמחות" קצרה בחברת ייעוץ, התקדמתי לתפקיד ניהולי אסטרטגי בשרשרת האספקה של חברה בינלאומית לייצור רכיבים אלקטרוניים. בתפקידי זה ניהלתי גוף רכש והובלתי פרוייקט חוצה-יבשות להקמת מרכז לוגיסטי אזורי של החברה.

במקביל להשלמת התואר השני בהנדסת תעשייה (M.Sc), עבדתי בחברת ייעוץ מובילה כיועצת בכירה לשיפור תהליכים בארגונים נותני שירות (רשות הדואר, חברת החשמל, משרד החינוך, עיריית חיפה, אגד ועוד). לאחר מכן, גוייסתי למשרד ראה"מ ומוניתי לעמוד בראש היחידה לניהול תשתיות ומשאבים – יחידה שניהלה משאבים אסטרטגיים בתקציבי עתק והיתה אמונה על ביצוע פרוייקטים ובניית תכניות עבודה רב-שנתיות.

בתפקידי האחרון כשכירה ניהלתי את מערך הייצור של המל"טים בתעשיה האוירית והייתי אחראית לניהול פרוייקטי הייצור בהיבטי המלאי, החומר, המחסנים והשילוח הבינלאומי ללקוחות.

לפני מספר שנים, לאחר שני עשורים של עשייה מגוונת, ומתוך תפיסת חיים של שאיפה למצוינות, החלטתי לצאת לעצמאות ולפגוש מקרוב את התעשיה הישראלית. אני מביאה איתי את כל הניסיון והידע שצברתי במהלך השנים, לצד חדשנות וחשיבה יצירתית, בידיעה שאוכל לתרום למצויינות התפעולית שלכם!

הייחודיות שלי

במהלך הקריירה עשיתי (כמעט) כל תפקיד אפשרי בשרשרת האספקה: החל מרכש, דרך תפ"י, ניהול הייצור, תכנון החומר, לוגיסטיקה, ניהול מלאי, ניהול מחסנים, ניהול פרוייקטים, תכנון והקמת מרכזים לוגיסטיים, אפיון מערכות מידע, שילוח והפצה. ישבתי בכיסא של העובדת והתקדמתי לתפקיד המנהלת, ולכן אני מכירה היטב את האתגרים עימם אתם מתמודדים יום-יום ואת המורכבות בכל אחד מתפקידים אלו. עבדתי במפעלי ייצור בינלאומיים, בארגונים ממשלתיים, בחברות קמעונאיות ובחברות ייעוץ ורכשתי נסיון מקצועי במגוון ענפים מזוויות שונות. בין אם כשותפה למהלכים עסקיים אסטרטגיים שיוזמת ההנהלה הבכירה ובין אם כמובילה פרוייקט לשיפור תהליכים ביחידה קטנה – עבודתי תמיד מבוססת על מיפוי תהליכים, ניתוח נתונים, הפקת תובנות והתאמת הפתרון לצרכים הייחודיים של כל ארגון.

אני מאמינה

אני מאמינה בלעשות את הכי טוב שאפשר.
אני מאמינה בלשאוף תמיד ליותר.
אני מאמינה שאפשר לשלב בין Business ל- Pleasure 🙂 ולהפוך מומחיות וניסיון מקצועי לחוויה של שליחות, שנועדה לעזור לאחרים – לצלוח שינויים, לייעל תהליכים, לשפר ביצועים. לצמוח ולהתפתח.
אני מאמינה, שהצלחה באה כאשר עושים את מה שאוהבים.

כי לראות עסקים מצליחים זה תענוג.
לעזור להם להגיע לשם – זה סיפוק גדול!

אז אם אתם רוצים לעשות שינוי, אם אתם רוצים להתייעל ולשפר תוצאות או אם אתם רוצים לתכנן קדימה ואין לכם את הידע / הכלים / הניסיון
או הרצון לעבור את זה לבד – דברו איתי.

אני כאן בשבילכם.
אפרת